Herbst Jaroslav (Dušníky nad Vltavou 1887- 1971 Praha)
Divizny ve džbánku, signováno a datováno vpravo dole J. Herbst 33 (?), olej/plátno, 50 x 40 cm, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |